Son Konu

Cem Yılmaz Var mısın Yok musun da izleyenleri kırdı geçirdi

Welcome! You have been invited by dersem to join our community. Please click here to register.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cem Yılmaz Var mısın Yok musun da izleyenleri kırdı geçirdi 1548628632 1548628632 cemyilmazvarmisinyokmusundaizleyenlerikirdigecirdi5c4e329c9be4ecemyilmazvarmisinyokmusundaizleyenlerikirdigecirdi5c4e329c9be4e http:ssporsitesinetimagesnews79303 Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Var mısın Değil musun?'a konuk olan Cem Yılmaz, her zamanki gibi izleyenleri kahkahaya boğdu Cem Yılmaz'ın programın başında, 'Banka hesabıma para yatınca, ben de geldim' diyerek Acun'un programa çıkardığı ünlülere para verdiğini ima etmesi üstüne, Acun Ilıcalı, 'İnsanlar da gerçek sanacak Herhangi bir ödeme söz konusu değil' ifadelerini kullandı Cem Yılmaz bir ara stüdyodaki telefonun kablosunu peşine düşüp takip ederek Hamdi Bey'in odasını buldu Ama, Yılmaz'ın geldiğini görebilen Hamdi Bey şimdiden ortadan kaybolmuştu Telefonu eline bölge Cem Yılmaz, Açıklıyorum Hamdi Bey benimdiyerek izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi Trabzonlu Okur ailesinin küçük yavrusu Elif'in yakalandığı hastalıktan kurtulması için yarışmacı Cem Yılmaz, Ben diyorum ancak, her halükarda mutlu bitecek Bence bir numara söylemekten daha fazlasını yerine getirmek gerekiyor Bu güzelliği kutudaki ikramiyeye bağlamıyorum Öyle olacağını da bilindiyerek, yarışmadan parayla ayrılmaması halinde dahi aileye yardım edeceğini belirtmiş oldu Son ikiye 1 TL ve 150 bin TL ile kalan Cem Yılmaz'a Hamdi Bey, 75 bin TL önerge etti Meşhur şov yapan, Hamdi Bey'den teklifini 100 bin TL'ye yükseltmesini istedi Bunun üzerine bir zaman düşünen Hamdi Bey, teklifi 100 bin TL'ye çıkarttı Hamdi aferin Gerçekte delikanlı adammışsındiyen Cem Yılmaz, 100 bin TL'lik bu teklifi kabul edip, Elif'in sağlığına kavuşması için parayı aileye kazandırmış oldu Cem Yılmaz'ın önündeki kutudan ise 150 bin TL çıktı  

Üst Alt