Son Konu

Vahide Gördüm kanser mi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Vahide Gördüm kanser mi vahide gördüm kanser göğüs kanseri kansermi oldu sıhhat haberleri burada arkadaşlar Adını Feriha Koydum dizisi ve geçmişte Annem adlı dizi ile başarılı oyunculuğuyla izleyiciyi kendisine hayran bırakan Vahide Gördüm kanser riski taşıyor Melek'lerim Vahide Gördüm göğsündeki kitle için doktora gitti ve göğsünde kist belirlendi Doktorlar kistin kanser riski taşıdığnı açıkladı Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum dizisine ara vermek zorunda kaldı Vahide Gördümün eşi Altan Gördüm diziye ara vereceğini ve kemoterapi tedavisi göreceğini açıkladı Şimdi sizlere Özgürlük Kelebek ekinde yer alan haberin detaylarını aktaracağız Melek'ler 1548649774 1548649774 vahidegordumkansermi5c4e853326a55vahidegordumkansermi5c4e853326a55 vahidegordumkansermi5c4e853326a55 Vahide Gördüm'ün göğsündeki kistin kanser riski taşıması, doktorları endişelendirdi Eşi Altan Gördüm, Kemoterapi görebilir; bu yüzden Vahide, 'Adını Feriha Koydum' dizisine gerekli ara verecekdedi Ünlü oyuncu Vahide Gördüm'ün göğsünde kist belirlendi Fulya Acıbadem Hastanesi'nde yapılan birincil tetkiklerde fena huylu olmasından şüphelenilen kistten parça alınarak biyopsiye gönderildi Gördüm, afiyet gerekçesiyle rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle, çekimleri süren 'Ayhan Hanım' filminden affını istedi SIKINTILI BİR YOLMeşhur oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, huzursuz bir yola girdik Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek Vahide ile bu zor günleri aşacağız(Günaydın)  

Üst Alt