Son Konu

Epic Games’ten kullanıcılarına 130 TL’lik indirim kuponu: Nasıl alınır?

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
epic-games-ucretsiz-oyun.jpg

Her hafta ücretsiz hale getirdiği yapımlarla oyunseverlerin beğenisine kazanan Epic Games Store, kullanıcılarını sevindirecek yeni bir gelişmeyle karşımızda. Platform, Yeni Ay Yılı İndirimi kapsamında sevilen oyunlarda yüzde 75’e varan indirimlere ek olarak Kaydol ve Tasarruf Et Kuponu adı altında kullanıcılarına 130 TL’lik indirim kuponu vermeye başladı. Peki söz konusu kupon nasıl alınır?

Epic Games 130 TL’lik indirim kuponu nasıl alınır?

Epic Games Store tarafından düzenlenen kampanya kapsamında dağıtılan 130 TL’lik kupon, 199 TL’lik alışverişleriniz geçerli olacak. Kuponu almanız için izlemeniz gereken birkaç basit adım bulunuyor.

Adım 1: Bu bağlantıdan Epic Games Store web sitesine gidin.
epic.png
Adım 2: Karşınıza Kaydol ve Tasarruf Et Kuponu kampanyası çıkacaktır. Buradan ”Daha Fazla Bilgi Edinin” seçeneğine tıklayın.
epic-1.png
Adım 3: Burada karşınıza Epic Games Store’un İletişim Tercihleri çıkacaktır. Kuponu hesabınıza tanımlayabilmek için E-postalara Abone Ol/Abonelikten Ayrıl seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.
epic-2.png
Adım 4: Tebrikler. 199 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak 130 TL’lik indirim kuponunu hesabınıza başarıyla tanımladınız. Dilerseniz buradan Epic Games Store envanter sayfasına giderek kuponu kontrol edebilirsiniz.
epic-3.png
Tanımlanan 130 TL’lik indirim kuponun 27 Şubat 2022 19:00 tarihine kadar süresi olduğunu belirtmekte fayda var. Bu süre içinde kuponu kullanmamanız durumunda erişiminizi tamamen kaybedeceğinizi de unutmayın.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Üst Alt