Son Konu

İclal Aydın ''Seni Seviyordum'' Şiiri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İclal Kültürlü ''Seni Seviyordum'' Şiiri iclal aydınlatılmış seni seviyordum şiiri sözleri dizeleri ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı yazar ve oyuncu İclal Açık Fikirli'ın seslendirdiği ''Seni Seviyordum'' adlı şiiri sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklericlalaydinseniseviyordumsiiri5c54e80543065alt 1549068288 1549068288 iclalaydinseniseviyordumsiiri5c54e80f34iclalaydinseniseviyordumsiiri5c54e80f34 iclalaydinseniseviyordumsiiri5c54e80f34 Sana uzaktan kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şu anda İnsan hergün anımsar mı benzer gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzakta Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün süre yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve tebessüm eden gözlerin vardı Ne güzeldiler Sen bilmiyordun ben seni seviyordum Kalbime sığmıyordu aklımdan geçenler Duvarlara, vitrin camlarına, kaldırımlara çarpıyordu Geri dönüyordu çoğalarak Senin sesini duyduğum masalarda erteliyordum herşeyi Herşeyi erteleyişim oluyordun Yürek ağrısı oluyordun Birlikte soluduğumuz sokak isimleri oluyordun Mevsimler değişiyor ve büyüyorduk Dönemeçler geçiyor, köprüler göze alıyor Ve bazen, tekin olmayan suların üzerinden atlıyorduk Cesurduk Ufuk çizgisi maviydi, günbatımı her zaman turuncu Ve kırmızıydı bütün karanfiller Ben seni seviyordum sen bilmiyordun Sevinçlerim oluyordun nadiren Sen hiç bilmiyordun Daha Sonra herhangi biri oldun Tüm sevinçlerim bittikten sonradan Yağmurlar yağdı serin haziran akşamları Derken birgün uzak gördüm seni Saçların bana inat başın herşeye meydan okuyarak İşte tekrar benzer Kalbimi acıttın her zamanki gibi Değiştik sanıyordum ve sen tekrar bilmiyordun Şu Anda bunları anlatsa sana birileri Kimbilir Yada boşver Bilme en iyisi  

Üst Alt