Son Konu

Ozledim seni Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Guzel Ozlem Mesajları
Kısa Ozlem Mesajları

Ozlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis O bence icten ice aglayis yada senden ayri yasayis

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yuregine gozlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin cinlarsa bilki bir yerlerde delice ozleniyorsun

Goz yaşlarını gorursem, erir kanatlarım, ucamam ruyalarımda yanına, sonsuzluk senle başladıO kucuk dunyamda, unutma gittiginde yarım kaldım

Yasamak ozlemsiz, ozlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak degildir Sen yokken bile seni yurekte yasatabilmektir

Ilik bir ruzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim ozlenen heryere dedi aklima sen geldin cunki ozlenen sendin birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yureklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum cunku sen hep yuregimdesin

Bir gun bir sevda calar kapiniziŞaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur Bu gune kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir Ancak, bu sevgi asktan ote olarak yerini alir gozlerinizden kalbinize !

Baharımsın gulumsun, kanaryam bulbulumsun, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin

Beklemek guzeldir guzelim Donecekse eger beklenen Ozlemek guzeldir guzelim Ozluyorsa eger ozlenen

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gercek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya ciksa keske

Ozledigim ne sensin ne de bir baskasi ozledigim gercekten hissetmeden bana seni seviyorumdemeyecek biri

Hani insan aglamak ister, Gozlerinden yas gelmez ! Hani gulmek ister,yurekten gulmez! Hani birini bekler o hic gelmez! Iste o zaman olmek isterde ECEL gelmez!

Gozlerimi kapattigim an gozumun onunde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim golgem gibisin peki ya ben senin icin neyim soylermisin ?

Hani donecektin gittiğin yerden yoluna duvar mı taş mı orduler, Kadere talihe bu sitem neden, Sen kıymet bildinde cok mu gorduler Nerde Cılgınlığın nerde arzular, Boylemi Yaşanır Sende Sevdalar, Neylesin Denizler Neylesin Dağlar Sen Gelip Sordun da Yok mu Dediler

Akşam guneşi aşıyor yine dertlerim başlıyor ufuktaki kızıl gurup yureğimi ateşliyor

Dogan her gunun sabahında icimde gozlerini gorebilme aşkı olmasa inan hic bir seye deymezdi yaşamak

Gunler ne kadar cok olsada gecmeye, ozlem ne kadar zor olsada bitmeye ,gunes ne kadar yakici olsada sonmeye MECBURDUR

Ne seni unutturacak kadar zaman gececek neden gecen zaman seni unuturmaya yeteek BIrakıp gitsende unuturum sanma, zaman alışmayı oğretir unutmayı asla

Ozlem yakarsa yureğini ve acı cekersen hasretten beni an! Cunku ben icimde yuzbinlerce ozlemimle her gun seni yaşıyorum, seni delicesine ozluyorum, sana doyamıyorum

Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gulmeyi unutma! sevdiğin seninle olmasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş olsanda sevildiğini unutma

Bilirim buz dağıdır ozlem, eflatun sabahlarda Bilirim kulaklarım cınladığında ozleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki ozleyenim Ozlediğimdir aslında

Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yuzunu ruzgara don yeter Ben o ruzgarda olacağım

Gul filizlendiği gunden itibaren guneşe aşıktır guneş her ne kadar ayın gorkemine kanıp gulunu unutsa da gul ayın gorkemine kanıp guneşini unutmaz

Üst Alt