Son Konu

Seni Seviyorum Cumleleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Seni Seviyorum Sozleri

Seni Seviyorum Mesajları

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez icimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin icimde Ebebdi Kimse Durduramaz icimdeki Sevgini Seni Seviyorum

Seni Sevmek Hayata haykırmak Gibi, Seni Sevmek Butun Guzelliklerin Başlaması Gibi Seni o kadar cok Seviyorumki icimdeki dunya Sevgi yuklu Sana Karşı bebeğim Seviyorum Seni

Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle gecen Guzel Gunleri, Gozlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Birtanem

Belki Bugun Belki yarın umidiyle Bekledim Seni Ve Sen geldin Şimdi Kalbim Atıyor Seninle Şimdi Yuzum Guluyor Seninle bebeğim

Yaşamayı ozlemişim gulum Sen bana Bir guldun ya ben o An yeniden Doğdum Sanki Gulum Sen Benim Solmayan Gulumsun Seni Seviyorum GulumMmMM

Arkaya Bakıp Giden Zamana Guluyorum hep Anıları Seninle Yaşamak istiyorum Sadece Sen Ol yanımda Hayat ozaman Cekilir Ozaman ben Olurum hayatta Seviyorum Seni

Seni Canımdan cok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun icin Saklıyorum kendime icimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitircek kadar Soğuk Olcak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 omur boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

aşkın bir zehir olsun icimde Sarsın beni Alsın kendine, Senden Başkası Değmesin Eli Elime, Senin icin oLurum Duşunmem bile!!! Seviyorum Seni Gulpembe

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım icin bir merhabasın seviyorum seni aşkım

Her gun Senin icin ağlıyorum, Senin icin yazıyorum Sozlerimi ve Resmine Okuyorum Aşk Dolu Sozlerimi, Seni nekaadr Sevdiğimi Bilmeni iStiyorum Seni Cok Seviyorum

1 Damla Gozyaşı Değil Yağmuları Yuklerim Bedenime, Sevincleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin icin kendime Senin icin Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Cevirir Senin icin yaparım Bunları Seviyorum Seni

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Cektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni oLumune

Yeşil ağacların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf orneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim

Seni ne Kadar Cok Sevdiğimi Anlatsamda Kelimeler yetersiz Kalır Her guzelliğin Sonunda, Seni ANlatamaz Hic Bir guzellik Seni Anlatamaz Kalbime ve Ben seni yaşıyorum hayalinle Seviyorum Seni Biriciğim

Bugun icimde Bir mutluluk Var Gozlerim renkli Bakıyor Hayata, Ve Hayat benim icin Başlıyor Bugun ve Her gun Seninle Başlayacağım hayata Seni Seviyorum Birtanem

Seni Severlen Ağlamayı Sevdim Senin Yanında Gulmeyi Sevdim Seninleyken Ben Seni ozledim Seni Seviyorum Derken Titreyen Yureğimi o haLimi Sevdim bebeğim Seni Cok Seviyorum

O Kadar uzakta Değilsin Bana Sadece Ellerimiz Uzak Kaldı Gurbetin ortasında, Sen Ne Olursa OLsun Benimsin benim Gelinimsin bebeğim Seviyorum Seni helalim

mesafeler Olsada aramızda Bu kalp Atmaz Senden Başkasına Sakın Korkma bebeğim ben Senin icin Bu Dunyada varım Beyaz meleğim Seviyorum Seni

Seni Unutamam Asla Unutmak icin Zaman gecsede Silemez Seni hayatımdan Asla! ben Sana Sevdalıyım Sana Yangın Seni Seviyorum Başka Dunyada Yaşamak Anlamsız gelir Sensiz bana

Hayat Bir Yarış benim icin Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Butun hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir butun Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir butunuz Aşkım Seni Seviyorum

Sana Sevgim Ebedi bebeğim Seni Cok Seviyorum icimdeki dunyada Senin icin Bir Hayat Kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum Sensizliğimi Kurduğum Dunya iLe geciştiriyorum

icimdeki Sevgiyi Anlatsam Sana Ne gunler Alır Nede Aylar Alır icimdeki Sen kelimesini, Sen ben Bir An Değil her An Duşunuyorum Seni Cok Seviyorum

Yalan Değil Bu Sozlerim Sadece Sana Sevgi Sozlerim Senden Başkası Olmadı hayatımda Asla, iLk ve tek Aşkımsın benim Seviyorum Seni

Vazgecemem Senden Asla, Ne olursa olsun Bu kalp Bir Sana Atar Bu Gozler bir Sana Bakar, Bu Can Senin icin yaşar Seni Cok Seviyorum bebeğim Sensizlik kurutur hayatımı

bensiz gitme Sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her Anımda Yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yureğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dunyamda seviyorum seni unutma bunu asla

Şiirler Şarkılar Daha Anlamlı geliyor Bana Seni tanıdıktan Sonra, Şimdi Adına Şiirler Şarkılar Sozler yazıyorum Adını Duvarlara Yazıp Adınla Konuşuyorum Artık Seviyorum Seni Bebeğim

Aşksız Kalan Dunyamı yeniden Alevlendirdin Guluşunle, Sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, Gozlerin Vurdu Beni Aklımı Aldın Ummadığım Anda Şimdi Sana Bağımlıyım Seviyorum Seni Benide Artık Anla!!!

Gunahlarını Ben Alayım Sevaplarım Senin Olsun Acıları Ben cekeyim Sefayı Sen cek Dertleri Bana Yukle Sen Sadece bana Gulumse Aşkım Seni Cok Seviyorum

Gozlerinin Deryasına Kapıldım Gidiyorum Gozkum kapalı, Sozlerine Kapıldım Duymuyorum Dunyayı, Gulşune vuruldum umrumda değil hayat sen varken Yanımda Sevgilim benim Seviyorum Seni

Sensiz oLmem Bu hayatta Korkma Senin icin yaşarken Nasıl oLurum Seni bensiz Bırakırım? Senin icin Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama iStesende istemesende Seviyorum SENi Delice!

Yaşamakmı benimkisi Soyle Sevgili? Seni gorduğumden beri Cekiyorum Aşk Derdini, Sana Soylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum icimde Seni Seviyorum

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğimde Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gununde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dunyama Guneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni

Sozlerimi Aşık Olamayan Anlamaz icimdeki Derdi Aşkın Cilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice icimdeki Ben Senin icin Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Guzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni

Üst Alt