Son Konu

Seni Seviyorum Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Seni Seviyorum Sozleri

Seni seviyorum sozleri ve mesajları bulabileceğiniz guzel bir sayfa hazırladık sizlere

Sevgilinize,sevdiğinize seni seviyorum diyeiblmek icin sayfamızda bulunna seni seviyorum sozlerini kullanmaya ne dersiniz?Cevabınız evet ise mutlaka aşağıda sizler icin derleidğimiz seni seviyorum sozlerini okumanızı tavsiye ediyoruz

Bir Ruzgar Gibis hayat Bazen Durgun Bazen Olabildiğince Hızlı hayat benim icin Sensin Ruzgarı ise Sevgin, Bazen Hızlı Bazen Durgun Herşeye rağmen Sevgi Dolusun Seviyorum Seni Bebeğim Benim Olurmusun?

ucan kuşlara anlatsam seni anlamaz hic biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dunya dili, Seni Cok Seviyorum bebeğim unutma Bu Sozlerimi

Yaşamakmı benimkisi Soyle Sevgili? Seni gorduğumden beri Cekiyorum Aşk Derdini, Sana Soylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum icimde Seni Seviyorum…

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez icimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin icimde Ebebdi Kimse Durduramaz icimdeki Sevgini Seni Seviyorum

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğimde Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gununde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dunyama Guneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni

Sozlerimi Aşık Olamayan Anlamaz icimdeki Derdi Aşkın Cilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice icimdeki Ben Senin icin Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Guzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni

Kum tanesi bir ozlemse seni kumsallar kadar ozledim

Olmadi sensiz olmadi gozlerim sozunde durmadi agladi yokluguna agladi yuregim seni unutmadi

Ben senin gozbebeklerinde kaybolmayi sevdim,seninleyken sana doyamamayi sensizkense doyasiya seni yasamayi sevdim

Dunyadaki herkes icin herhangi birisin, ama herhangibiri icin dunyalara degersin

Sevginin kutsalligini biliriz biz yuregimiz rehin yuregimiz daragacinda iken bile, olume kusup sevmeyi sevdik biz

Sen benim Meleğimsin Senin icin Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir omur boyu giderim Korkmam Asla, Sana Guveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen BenimSin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına

Sensiz oLmem Bu hayatta Korkma Senin icin yaşarken Nasıl oLurum Seni bensiz Bırakırım? Senin icin Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama iStesende istemesende Seviyorum SENi Delice!…

Seni Canımdan cok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun icin Saklıyorum kendime icimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitircek kadar Soğuk Olcak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 omur boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım icin bir merhabasın… seviyorum seni aşkım

Her gun Senin icin ağlıyorum, Senin icin yazıyorum Sozlerimi ve Resmine Okuyorum Aşk Dolu Sozlerimi, Seni nekaadr Sevdiğimi Bilmeni iStiyorum Seni Cok Seviyorum

1 Damla Gozyaşı Değil Yağmuları Yuklerim Bedenime, Sevincleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin icin kendime Senin icin Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Cevirir Senin icin yaparım Bunları Seviyorum Seni

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Cektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni oLumune…

Yeşil ağacların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf orneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim

Saatler gecsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hic bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Muziği Kalbimde Sen Gozyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni

imagesseniseviyorumsozleri20195ad918150467d

Üst Alt